KAYSERİ
AKKIŞLA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
12 Mart İstiklal Marşımızın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü Etkinlikleri
İstiklal Marşımızın Kabulünün 102. Yıldönümü Etkinlikleri Kaymakamımız Sn. Salih KARTAL, Belediye Başkanımız Sn. Ayhan ARSLAN İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Sn. Adem AYDIN ve ilçe Protokolünün katılımıyla gerçekleştirildi. Törende İstiklal Marşımızı Güzel Okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilere Kaymakamımız Sn. Salih KARTAL ve Belediye Başkanımız Sn. Ayhan ARSLAN tarafından hediyeler verildi.![12 Mart İstiklal Marşımızın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü Etkinlikleri](/meb_iys_dosyalar/2023_03/13154405_12_martt.jpg)