KAYSERİ
AKKIŞLA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Atatürk Ortaokulu Mesire Alanı Gezisi
Kaymakamımız Sayın Salih KARTAL ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ekrem SABUNCU, Atatürk Ortaokulu'un Mesire Alanı Gezisine Katıldı.![Atatürk Ortaokulu Mesire Alanı Gezisi](/meb_iys_dosyalar/2023_06/14162209_WhatsApp_Image_2023-06-14_at_16.09.24.jpg)
Kaymakamımız Sayın Salih KARTAL, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ekrem SABUNCU, İlçe Jandarma Komutanımız Sayın Ahmet A. ÖZKAN ve İlçe Emniyet Müdürlüğünden Sayın Eyüp ŞİMŞEK; Atatürk Ortaokulu'un Mesire Alanı Gezisine Katıldı. Öğrencilerin pikniğine ve eğlencesine eşlik eden Sayın Kaymakamımız vediğer daire amirlerimiz daha sonra okul yönetici ve öğretmenleri ile sohbet ederek alandan ayrıldılar.