KAYSERİ
AKKIŞLA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hazırlık Kursları
2016-17 Eğitim_Öğretim yılında öğrencilerimizi sınavlara hazırlamak amacıyla Lise 11-12 sınıflara yönelik KAYMEK binasında ve Ortaokulu 5-6-7-8 sınıflara yönelik Gömürgen D.Ç.Ortaokulunda ve ilçe merkezimizde Atatürk Ortaokulunda hazırlık kursları açılmıştır. Maddi durumu zayıf öğrencilere Kaymakamlığımızca gerekli maddi destek sağlanmıştır. Ayrıca Belediye başkanlığı ile yapılan protokol çercevesinde tüm mahallelerimizden öğrenciler kurslara ücretsiz olarak taşınmaktadır.![Hazırlık Kursları](/www/images/mansetresim.png)