KAYSERİ
AKKIŞLA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var Projesi
Milli Eğitim Bakanlığı-İHH-Eğitim Bir Sen tarafından organize edilen Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var Projesi kapsamında İl Koordinatörü Mustafa BALABAN ve İHH yetkilileri ilçemizi ziyaret etttiler ve okul müdürleri ile istişare toplantısı yaptılar. Kampanyaya tüm öğretmen , personel ve öğrencilerimizin desteğini bekliyoruz.![Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var Projesi](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_30141759_img20151230wa0003.jpg)