İlçe Müdürler Kurulu Toplantısı
İlçe Müdürümüz Sayın Ekrem SABUNCU başkanlığında İlçe Müdürler Kurulu Toplantısı yapıldı.![İlçe Müdürler Kurulu Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2023_07/06115642_51b92a7b-da40-44b6-a650-287183fd43bd.jpg)
İlçe Müdürümüz Sayın Ekrem SABUNCU başkanlığında İlçe Müdürler Kurulu Toplantısı yapıldı. Toplantıya ilçemizde görev yapan okul müdürlerinin yanı sıra Şube Müdürümüz Sayın Faruk BAYKARA da katıldı. 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı genel değerlendirmesi yapıldıktan sonra bir sonraki Eğitim-Öğretim yılında uygulanacak akademik başarıya yönelik, sosyal ve kültürel çalışmaların neler olacağı konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu. İlçe genelinde uygulanması gereken projelere karar verildi. İyi dileklerle toplantı sona erdi.