KAYSERİ
AKKIŞLA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI
İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı yapıldı.![İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2023_08/03094301_DFS.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bahameddin KARAKÖSE başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı yapıldı. Toplantıda ilçelerimizde yapılan çalışmalar ve LGS ile YKS sonuçları üzerinden kapsamlı bir değerlendirme yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ekrem SABUNCU da toplantıya katıldı.