KAYSERİ
AKKIŞLA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BAĞIMLILIKLA MÜCADELE ETKİNLİĞİ
Bağımlılıkla Mücadele Kapsamında İlçe Etkinliği yaptık.![BAĞIMLILIKLA MÜCADELE ETKİNLİĞİ](/meb_iys_dosyalar/2023_11/09125336_bm3.jpg)
Valimiz Sayın Gökmen ÇİÇEK'in liderliğinde tüm il olarak bağılılıkla mücadeleye başlamış bulunmaktayız. Bağımlılıkla Mücadele Kapsamında Kaymakamımız Sayın Mehmet GÜLSEVEN'in de katılımları ile öğrencilerimiz vatandaşlarımıza yaka kartları dağıttılar. Bağımlılıkla Mücadeleye hep birlikte destek olalım.