KAYSERİ AKKIŞLA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ekrem SABUNCU'nun Öğretmenler Günü Mesajı
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Çok kıymetli Öğretmenim,

 

Kelimelerin dilinden çiçekler yapıp öğrencilerime sunduğunu biliyorum. İçinde akan en saf ırmaklardan umutlar toplayıp öğrencilerime dağıttığını biliyorum. Işığa muhtaç gecelerde kalbinin her hücresinden sevgiler derleyip öğrencilerime armağan ettiğini biliyorum. Acıyı ve kederi kendinde yaşayıp mutluluğu öğrencilerime adadığını biliyorum. Her gün kendini yakarak öğrencilerimi aydınlığa kavuşturduğunu biliyorum. Kendini ihmal edecek kadar çok yorulduğunu, insanlar tarafından anlaşılmadığını ama öğrencilerime saygınlığı aşıladığını biliyorum. Kalleşlere, vatan hainlerine karşı durup öğrencilerime vatan sevgisini, millete bağlılığı, bağımsızlık aşkını, cumhuriyet ve demokrasi kültürünü işlediğini biliyorum. Ve kendini feda ederek fedakâr bir nesil yetiştirme gayretini çok iyi biliyorum.

 

Güzel ülkemin umut ışığı, gönlü geniş öğretmenim sana kucaklar dolusu çiçekler, ağızlar dolusu teşekkürler, yağmur damlaları sayınca iyiki varsınlar, kelimelerin adedince her şeyim sensinler, Yaradanımıza seni iki cihanda aziz kılacak dualar, gökle yer arası kadar sevgiler, yıldızlar kadar hürmetler sunarım. Sen benim gözüm, kulağım, elim, kolum, aklım, dert ortağım, paydaşım, kıymetli arkadaşımsın. Benden beklediğin ve yapamadığım şeyler için, yapmamı istemediğin ama yaptığım, söylememi istediğin ama söylemediğim, söylemememi beklediğin ama söylediğim şeyler için affımı rica ediyorum.

 

 Bu kutlu yolculukta yol arkadaşım olmandan çok mutluyum. Dilerim Allah'tan(C.C.) her iki dünyada da gözün aydınlık, yüzün güleç, makamın yüksek olur. Kendinden artırarak verdiğin her türlü güzellik için teşekkür ederim.

 

Sadece bugün değil her gün Öğretmenler Günün Kutlu Olsun Öğretmenim.

 

Seni emanetleri kaybolmayan Allah'a (C.C.) emanet ediyorum.

 

24.11.2023

Ekrem SABUNCU

Akkışla İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yeni Mah. Şehit Fikret Tunç Cad. Hükümet Konağı no 6/2 / KAYSERİ / TÜRKİYE - 0352 591 31 98 0352 591 32 08

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.